מגנטים לאירועים קטנים

מתעדים את האירועים הקטנים עם צלם המגנטים

עד לא מזמן היה נהוג לחגוג אירועים רק עם קהל אורחים רב. המון בעלי אירועים חששו מתנועה דלה באירוע שלהם, ואם לא היו להם ברשימת המוזמנים מאות רבות של אורחים, המון פעמים היו שוקלים את קיום האירוע. כיום, נערכים אירועים רבים בפורמט של אירועי בוטיק, הנחגגים עם מספר אורחים מצומצם ואווירה אינטימית. ישנם הבדלים רבים בהפקת אירוע גדול והפקת אירוע קטן, אך אם יש קו דימיון אחד בולט בין השניים, הוא הנחיצות של צלם המגנטים באירוע.

באילו אירועים ניתן לשלב צלם מגנטים לאירועים קטנים?

צלם המגנטים יוכל להשתלב בקלות בכל אירוע שרק תבחרו. העובדה כי האירוע שלכם נחגג בחוג מצומצם, אינה אמורה להשפיע על חשיבות האירוע ועל התיעוד בו. גם לכם וגם לאורחים שלכם מגיעה הזכות למזכרת ותיעוד מרגשים מהאירוע, כך שגם אם החלטתם לחגוג אירוע אינטימי וקטן – מקומו של צלם המגנטים איתכם. אירועים שכאלו יכולים להיות אירועי חתונה, אירועי בר ובת מצווה, מסיבות הפתעה וימי הולדת, מסיבות גיוס, ימי נישואין, אירועי החינה וגם אירועים עסקיים קטנים כדוגמת ימי חברה או ימי כייף וגיבוש.

הזמנתי צלם סטילס, זה לא מספיק?

לא מעטים אלו התוהים לגבי הנחיצות של מגנטים לאירוע קטן. צלם הסטילס ששכרתם לטובת תיעוד האירוע, הוא צלם שעתיד להפיק עבורכם את אלבום האירוע שלכם. לרוב, מדובר על תמונות המגיעות באלבום שמטרתו היא מזכרת עבורכם בלבד. מנגד, צלם המגנטים מגיע על תקן אטרקציה, שכן הוא יוצר באז סביב תיעוד האירוע, וממגנט אליו את קהל האורחים. אתם מרוויחים תיעוד נוסף מהאירוע, והאורחים שלכם זוכים למזכרת פוטוגנית לחזור איתה הביתה.

למה לבחור דווקא ב"מגנטוס"?

טיב האירוע שלכם יקבע על פי הספקים שתבחרו לעבוד איתם באירוע שלכם. "מגנטוס" מתחייבים להיות ספק מוביל, שיעניק לכם מקצועיות חסרת פשרות ושירות יוצא דופן. אנו מאמינים בשילוב של ציוד מתקדם וחומר אנושי משובח, שביחד יוצרים עבורכם חוויה נפלאה באירוע שלכם. מעבר לעובדה שנרצה לתעד אתכם מחייכים בתמונות, נרצה גם לנצור בלבנו את החיוך שבע הרצון שלכם מהשירות שלנו.

תוכן עניינים

להצעת מחיר חינם השאירו פרטים

מה חדש באתר