מגנטים למסיבות

אפשר לומר ללא ספק, כי אטרקציית המגנטים לאירועים כבר אינה אטרקציה, אלא אורחת כבוד באירועים השונים. על חשיבות תיעוד האירועים דובר לא אחת, ועל כן יותר ויותר אנשים בוחרים לתעד את האירועים השונים מכמה זוויות ובאופנים שונים. צילום המגנטים מעניק לכם, בעלי האירוע, תיעוד מרגש ויוצא דופן של האירוע שלכם, ואילו האורחים – זוכים באטרקציה משגעת ומזכרת נעימה מכם.

לא משנה מה אתם חוגגים – מגנטים למסיבות

הכוח של האטרקציה טמון בעובדה כי אין כל חשיבות לאופי האירוע שאתם חוגגים או למסיבה שאתם עורכים – תמיד יהיה מקום לאטרקציה שכזו. במסיבות השונות כולם רוצים לתעד את הרגעים היפים, וכולם גם רוצים מזכרת מאותם רגעים יפים, כך שגם אם מדובר במסיבת יום הולדת, מסיבת כיתה או מסיבת חברה של הארגון העסקי – מגנטים למסיבות חייבים להיות שם!

הוסיפו אביזרים לפריים

במטרה לשדרג את חוויית המגנטים עוד יותר, תוכלו להוסיף אביזרים שונים כדוגמת משקפיים גדולים, עניבות מצחיקות או אביזרים לשיער, וכך להפוך את התמונות מהמסיבה שלכם לחוויה ויזואלית בלתי נשכחת. אתם עורכים מסיבה גדולה בחצר הבית שלכם? מגנטים למסיבה בבית יהפכו את המסיבה שלכם למסיבה הכי טובה בעיר! "מגנטוס" יגיעו עד אליכם ויפיקו לכם אטרקציה שתהפוך בקלות לשיא הערב.

ברכה אישית מכם לאורחים בתחתית המגנט

על מנת להפוך את המגנט למזכרת, אל תשכחו ליצור הקדשה בתחתית המגנט. לכל אירוע יש בעלי אירוע, כך שאין כל חשיבות לאופי האירוע ולסוגו, הקדשה – תמיד תוכלו לשבץ על המגנט. ההקדשה האישית למעשה יוצרת גשר ביניכם ובין האורחים, וכך המגנט הופך ממגנט פשוט למגנט שהוא ממש מזכרת מכם. השקעה קטנה – אפקט גדול.

שדרגו את חוויית המגנט עוד יותר

אתם רוצים להעניק לקהל האורחים את חוויית המגנטים, אבל רוצים לרגש ולשמח אותם אפילו עוד יותר? "מגנטוס" שמחה להציג בפניכם את הסטודיו הנייד – המסך הלבן. באמצעות המסך הלבן, ניתן לייצר תמונות איכותיות המדמות סשן צילומים בסטודיו מקצועי. על רקע המסך הלבן אתם, מאחורי העדשה אנחנו – והתוצאה המתקבלת היא תמונות מדליקות על המגנטים.

תוכן עניינים

להצעת מחיר חינם השאירו פרטים

מה חדש באתר