צילום מוצרים

תמונה אחת שווה אלף מילים, לכן חשוב שהתמונה תהיה מקצועית וטובה. בואו למצוא את מיטב הצלמים במחירים הכי טובים מבלי לקום מהכסא – או שיותר טוב מזה, תנו להם למצוא אתכם! איך? מלאו את הטופס שלפניכם וקבלו הצעות לשירות במהירות וללא כל התחייבות.

קנית את המוצרים הכי טובים, אתה אומן בחסד, ייבאת את מיטב הסחורה, עיצבת את בגדי החורף הכי שיק שיש. עכשיו צריך לפרסם אותם, להעביר אותם לעין הקהל, לקונים הפוטנציאליים. לא משנה אם דרך השיווק שלך היא אינטרנט, מודעות פרסום בעיתונות הארצית והמקומית, פלאיירים, אתר תדמיתי, חנות מקוונת, שלטי חוצות ועוד – צילום מוצרים מקצועי הוא חיוני להצלחת העסק ולהצגת המוצר בצורה הכי טובה ומוכרת שאפשר.

איך לצלם מוצרים

רבים טובים אינם משקיעים בשלב של צילום מוצרים. הם עושים אומנם הכל נכון עד השלב הזה, מוציאים ממיטב כספם על ייצור, ייבוא, אתר אינטרנט ויחסי ציבור אבל צילום מוצרים מקצועי ? כאן אולי נחסוך. "יש לנו מצלמה דיגיטלית, נשים רקע יפה, ניתן כמה שוטים, וייצא אחלה". אז זהו שלא. צילום מוצרים הוא תחום למקצוענים בלבד. אין מה להשוות בין צילום מוצרים מקצועי לבין עבודה של חובבן וגם העיניים הכי לא מקצועיות קולטות את זה באותו רגע. כשהצילום לא מקצועי כך נראה גם המוצר ומזה צריך להישמר.

החלפת תמונות האתר בתמונות שצולמו ב- צילום מוצרים מקצועי, משפרת מיידית ומשמעותית את מראה האתר, גם אם לא שיניתם רקע או כתב או עיצוב. התמונות מדברות בעד עצמן ונותנות את הטון בכל רחבי האתר. במקרה כזה, הגולש יימשך אחר התמונות וזמן השהייה שלו באתר יהיה ארוך יותר מן הרגיל.

שימוש בתאורה

שימוש בתאורה מתאימה, יצירת רקע אידיאלי, הסתרת פגמים, טכניקות צילום מיוחדות, שימוש בצלליות, עיבוד תמונה וטכניקות עיצוב שונו הקיימות ב- צילום מוצרים מקצועי, מקנות למוצר שלך יתרון עצום על פני המתחרים ומציג את המוצר בדרך הטובה ביותר.

כמובן, שבהמשך יש לקחת את התמונות ולערוך אותן גראפית ולבצע מקצה שיפורים נוסף שיביא לתוצאה מושלמת. בכל מקרה לא מוותרים על צילום מוצרים איכותי ולמרות כישרון הצילום המולד שלכם, הולכים למקצוען.

צילום מוצרים מקצועי מתאים לכל המוצרים, החל מתכשיטים, ומוצרי אופנה וטואלטיקה ועד למוצרי מזון בסופר. בסופו של דבר, מה שנראה טוב נמכר טוב יותר, כמובן שאפשר גם לצלם מוצרים באירוע השקה ופה מדובר כבר על צילום אירועים מיוחדים

תוכן עניינים

להצעת מחיר חינם השאירו פרטים

מה חדש באתר