תמונות על מגנטים

תמונות על מגנטים שעושים את כל ההבדל בין אירוע טוב לאירוע מצוין

החתונה של רן ונורית הייתה כבר לפני זמן רב. התמונה הממוגנטת עדיין על המקרר שלי. מצחיק איך הזמן עובר- עברו הרבה השניים האלו, עכשיו אפילו יש תינוקת מתוקה. שנים עוברות ואנשים משתנים, אבל כל פעם שאני עובר ליד המקרר החיוכים שלהם לוקחים אותי חזרה לאותו אירוע. איזו שמחה זו הייתה!

מה זה תמונת מגנט?

תמונות על מגנטים הן טרנד חדש באירועים, טרנד עולה ומצליח- בדרך כלל מפיקים תמונות מגנטים לאירועים כתמונות מיידיות שחלק מהאורחים לוקחים ותולים בבית על המקרר- תמונה בולטת בלב חיי המשפחה לזמן ארוך. בין אם זוהי חתונה, בר מצווה, מסיבת קידום, חגיגה גדולה או כל אירוע אחר- תמונות מגנטים הן חלק בלתי נפרד מכל אירוע!
אנו באתר מגנטוס מספקים צלמי מגנטים מקצועיים עם ציוד איכותי אשר ייצרו לכם תמונות בלתי נשכחות.

יתרונות תמונות על מגנטים על תמונות רגילות?

היתרון הראשון הוא כי תמונת מגנט אינה דוהה. היא גם עמידה יותר ומתבלה פחות ולכן מחזיקה מעמד יותר זמן. בנוסף תמונות מגנטים לאירועים מופקות מהר בתוך מספר דקות בלבד, בו במקום ללא צורך בתהליך פיתוח ארוך ויקר. שני גורמים אלו מבטיחים כי לאורחים תהיה הזדמנות לקחת תמונות מספר לביתם עד סוף הערב- מזכרות בלתי נשכחות.
מזכרות שיהיו בשיא תשומת הלב! המגנט מבטיח כי יהיו על המקרר, לעיני כל ולא קבורים באלבום ישן או בתיקיה שכוחה במחשב. אנשים רבים אף הפכו את איסוף התמונות הממוגנטות לתחביב, ולהם אוסף נרחב מאירועים רבים.
ילדים אוהבים אותן, אנשים מזדקנים מוצאים בהן פליאה וחידוש מבורך, ולא מעט פעמים התמונות הן אטרקציה- כזו שמוסיפה לאירוע, הופכת אותו לכיפי יותר, נזכר יותר, מדובר יותר! הן לא באו להחליף את ספרי החתונות אלא להוסיף אליהן, לחלוק את האירוע המיוחד עם כל הבאים לזמן רב.

מי מכין תמונות מגנטים לאירועים?

דרוש צוות צלמים מיומן, אותו אנו נספק. כל תמונת מגנט אותה אנו מספקים באיכות גבוהה שכן אנו מתחייבים לספק את החוויה המושלמת בשבילכם. בין אם מדובר בדברים כמו תמונות על מגנטים, מחזיקי מפתחות מרהיבים בשלל צבעים וסוגים, מסגרות מגנטים איכותיים לפי רצון ובקשה, ועוד שירותים לחתונות, בר/ בת מצווה ועוד- אנחנו שם בשבילכם. צרו עמנו קשר לקבלת הצעות מחיר, ונחזור אליכם במהרה!

תוכן עניינים

להצעת מחיר חינם השאירו פרטים

מה חדש באתר