בלונים מתפוצצים

מפתיעים את האורחים עם בלונים מתפוצצים

כבעלי השמחות, כולכם בעלי משאלה והיא להפוך את האירוע שלכם למרגש ובלתי נשכח. כיום, מוצעות לכם אטרקציות שונות ומגוונות, שאיתן ניתן למנף את האירועים לגבהים. הבלונים המתפוצצים הפכו להיות אטרקציה מובילה במניפה רחבה של אירועים: החל מאירועי החתונה, דרך בריתות ואירועי מצווה, וכלה באירועים עסקיים פורמליים.

למה כדאי להזמין בעל מקצוע מיומן ואחראי

אירוע הוא לא משהו שיכול לחזור על עצמו, מתחתנים רק פעם אחת וחוגגים בר או בת מצווה פעם אחת ולכן חשוב שבעל המקצוע אשר מגיע לעשות בלונים באירוע שלכם הוא בעל ניסיון ומיומן בעבודה שלו, כל איחור שלו יכול להפוך את הבלונים באירוע לאכזבה אחת גדולה, אז הנה ההמלצה שלנו מאתר מגנטוס לפנות לחברת בלון פלוס

בלונים מתפוצצים

בלי ששמנו לב, הפכו הבלונים לקישוט הרשמי באירועים רבים. נדמה שלא משנה אם מדובר ביום הולדת, אירוע בת מצווה, חתונה או השקת מוצר באירוע העסקי – הבלונים נוכחים תמיד. כעת, ניתן להפיק מהבלונים הרבה יותר. חברת "מגנטוס", המומחית באטרקציות לאירועים השונים, גאה להציג אטרקציה ייחודית ומרשימה, המשאירה חותם בכל אירוע ואירוע.

הבלונים המתפוצצים הם בלונים גדולים, שבתוכם מוחבאים בלוני הליו קטנטנים. למראית עין, נראים הבלונים כעוד בלונים פשוטים וסטנדרטים, אך בתזמון מושלם שיתואם יחד איתכם, יתפוצצו הבלונים ומהם יצאו הבלונים הקטנים שירחפו לכל עבר במתחם האירועים. את פיצוץ הבלונים ניתן לעשות עם כניסת ילד בר המצווה לאולם האירועים, ברגע השיא בסלואו החתונה או באירוע הרמת כוסית כשמרימים לחיים.

הסלואו הראשון שלכם יזכר לתמיד

ריקוד הסלואו הראשון שלכם כזוג נשוי יהיה תמיד מרגש, אך תשמחו לגלות שאפשר להפוך את הריקוד המסורתי למרגש אפילו יותר. רחבת הריקודים היא המקום המושלם לשלב בו אטרקציה, שכן כל העיניים נשואות אליכם. בלונים מתפוצצים לחתונההפכו להיות אורחי קבע, שכן המון זוגות בוחרים לשלב אותם בריקוד הראשון שלהם. את הבלונים ניתן לשבץ בפינות שונות ברחבת הריקודים, וברגע השיא של השיר – פיצוץ! כל הבלונים הקטנים יתפזרו באוויר ויעניקו לריקוד שלכם תחושה מיוחדת ומרגשת.

אטרקציה מושלמת לאירועי המצווה

בכל שנה מחדש חוגגים יום הולדת, אך ישנו יום הולדת אחד, יחיד ומיוחד הנחגג רק פעם אחת – אירועי המצווה. כאשר מגיעות הבנות לגיל 12, והבנים לגיל 13, אירועי יום ההולדת הופכים לפסטיבל שלם שכולו אהבה ושמחה. אירועי המצווה כיום נחגגים כהפקות גדולות ומושקעות, שכל התכלית שלהן היא לשים את הילד או הילדה החוגגים במרכז, ולהעניק להם אירוע מרגש שיהיה להם למזכרת לעוד שנים רבות וטובות.

באירועי המצווה, כמו בכל האירועים, נהוג לשלב אטרקציה, על מנת להעניק לאורחים מימד בידורי ומיוחד. האטרקציות באירועים הופכות את האירוע מעוד אירוע, לאירוע מרגש במיוחד. בלונים מתפוצצים לאירועים מסתמנים כאטרקציה המושלמת לאירועי המצווה, שכן הם המוסיפים המון צבע והמון שמחה לאירוע.

נוסחת ההצלחה – מקצועיות ושירות

המון בעלי שמחות רוצים לשלב את האטרקציה באירוע החתונה שלהם, ועל כן מנסים לברר אודות מחיר בלונים מתפוצצים. תשמחו לגלות שתוכלו לשלב את האטרקציה עם כל תקציב, ושאטרקציה זו אינה נחלתה רק של בעלי התקציבים הגבוהים. "מגנטוס" תשמח לצבוע את האירוע שלכם בצבעים של שמחה ואהבה עם הבלונים הייחודים.

תוכן עניינים

להצעת מחיר חינם השאירו פרטים

מה חדש באתר