מגנטים לאירועים בחדרה

פלאשים, חיוכים ומגנטים לכל האירועים בחדרה

לא בכל יום יוצא לכם להיכנס אל הנעליים הגדולות של מארחים באירועים. אם אתם מפיקים בימים אלו אירוע, הרי שישנו דבר אחד הפועם בלבכם והוא הרצון שלכם להכתיר את האירוע כהצלחה גדולה. למעשה, יש מי שיכול לקחת את האירוע שלכם כל הדרך אל ההצלחה המיוחלת: ברוכים הבאים אל אתר "מגנטוס" המומחה בצילום והפקת מגנטים באירועים! מחפשים מגנטים לאירועים בחדרה? מצאתם!

איך אטרקציה של מגנטים חוסכת לכם כסף?

צלם מגנטים בחדרה שמגיע להעניק לכם שירות של מגנטים למסיבה בחדרה, גם חוסך לכם כסף בלי שאתם מודעים לכך. איך בדיוק זה קורה? הסטנדרט באירועים כיום הוא לשלב גם אטרקציה וגם מזכרת לאורחים. מחישוב פשוט, עליכם לדאוג לשני ספקים שונים כאשר אחד אחראי על אטרקציה באירוע והשני על עמדת מזכרות. עם שירות של מגנטים לבר מצווה בחדרה או מגנטים לחתונה בחדרה, אתם זוכים לאטרקציה ומזכרת בספק אחד! הצלם יסתובב בין כל האורחים, יעניק לאירוע ערך מוסף ולבסוף גם כל אורח יקבל מגנט.

הגיע הצלם לאירוע. מה קורה כעת?

איך מתנהלת אטרקציית המגנטים בפועל? אנחנו כאן כדי לענות לכם! צלמת מגנטים בחדרה מטעמנו תצלם לאורך כל האירוע: החל משלבת קבלת הפנים, דרך שיא האירוע המשתנה בין אירוע לאירוע, ועד לשלב רחבת הריקודים שלרוב גם חותם את האירוע. המשמעות? האורחים שלכם וגם אתם מקבלים תיעוד של כל חלק וחלק באירוע שלכם. כל שירות שלנו, גם של מגנטים לחינה בחדרה וגם של מגנטים לבת מצווה בחדרה לצורך העניין, מתנהלים באותו הפורמט וכך אנחנו שומרים על סטנדרט השירות הגבוה שלנו.

תוצב עמדת עבודה באירוע שלכם, ובה נוכל להפיק את התמונות לאורך האירוע ולא בסופו. במקום מרכזי יוצב גם לוח שעליו מונחים כל המגנטים האיכותיים שלנו, וכל אורח יוכל להתחדש במגנט בדמותו וליהנות ממזכרת מושלמת מהאירוע המושקע שלכם. מגנטים ליום הולדת בחדרה או מגנטים לברית בחדרה מסתכמים בתשובה אחת: "מגנטוס"! לבחירתכם, אפשרות לשלב מסגרת למגנט בליווי כיתוב אישי מכם הכולל את תאריך האירוע, שמותיכם והקדשה אישית.

מנציחים את הצלחת העסק עם מגנטים לאירוע חברה בחדרה

ישנם אירועים פרטיים אליהם אנחנו מגיעים עם שירות של מגנטים לבריתה בחדרה או מגנטים למסעדה בחדרה, אך לצידם אנחנו מעניקים גם שירות בסקטור העסקי. אתם חוגגים יום גיבוש וכייף לעובדים שלכם, אירוע חברה הכולל את צוות העובדים ואנשי מפתח, תערוכה או כנס, אירוע קד"מ או הרמת כוסית? תעדו את רגעי השיא של העסק שלכם! מעבר לכך שתקבלו תיעוד נפלא עם שירות של מגנטים לערב גיבוש בחדרה, הרי שהחוויה של הצילום מלכדת ושוברת את הקרח בין האורחים, וכך הטון הרשמי הנוכח באירועים העסקיים, מתחלף באווירה קלילה ונינוחה יותר – לכם ולאורחים שלכם.

תוכן עניינים

להצעת מחיר חינם השאירו פרטים

מה חדש באתר