מגנטים לבר מצווה

מגנטים לבר מצווה – מחירים מיוחדים לפונים דרך האתר!

איזו שמחה! אירוע בר המצווה הוא אירוע משמעותי בחייו של כל נער, אך משמעותי לא פחות עבור בני משפחתו, וחבריו אשר גם הם הגיעו לגיל המצוות.
לכן לא תמה כי הרצון לערוך אירוע בלתי נשכח הוא חזק, וישנו חיפוש מתמיד אחר אטרקציות חדשות שיהפכו את האירוע לייחודי.

מגנטים לבר מצווה

מגנטים לבר המצווה הם הפיתרון! מגנטים לבר המצווה במחיר הכי זול בארץ הם דרך נפלאה ליצירת מזכרות עבור האורחים ובני המשפחה, דבר מה אותו יוכלו לקחת איתם הביתה, להדביק על המקרר, וליהנות ממנו בכל רגע ורגע.

הפקת מגנטים לבר מצווה במבצע!

מגנטים לבר מצווה הם בעצם תמונות המצולמות בערב האירוע, על ידי צלם מגנטים מקצועי שמסתובב בין האורחים, וקולט בעין העדשה רגעים של שמחה ושל אושר.
אותן תמונות מודפסות באופן מיידי בהדפסה איכותית, ונתלות על לוח המגנטים שבעמדה המיוחדת שהוקצתה ליצירת מגנטים לבר המצווה באולם או בבית.
כעת כל שנותר לאורחים לעשות הוא לגשת לעמדה, לבחור את המגנטים בהם הופיעו, ולצאת הביתה עם מזכרת נפלאה משלהם. אישית, ייחודית, מדהימה!

צלם מגנטים לבר המצווה – כי מגנט אחד שווה אלף מילים!

מגנטים לבר המצווה עם מסגרת אישית, אשר הותאמה על ידי מעצב גרפי, כיתוב אישי, וכל אלמנט גרפי נוסף שתרצו להוסיף, על מנת להפיק מגנטים לבר המצווה שעושים אתכם חסד, ומכבדים את האירוע שלכם.
אז למה להסס? צרו קשר עם חברת מגנטוס הזמינו שירות של מגנטים לאירועים, ויחד נהפוך את האירוע שלכם לחוויה מתמשכת.

איפה אנחנו עובדים?

אנו מציעים מגנטים לבר מצווה באזור המרכז, בתל אביב, בראשון לציון, ברחובות, בפתח תקווה, בגבעתיים, ברמת גן, ביבנה, באזור הדרום אנו מציעים צלם מגנטים לבר מצווה באשדוד, באשקלון, בבאר שבע, באזור השרון תוכלו להזמין צלמי מגנטים לבר מצווה בנתניה, ברעננה, בכפר סבא, בהרצליה, בהוד השרון, ברמת השרון

תוכן עניינים

להצעת מחיר חינם השאירו פרטים

מה חדש באתר