מגנטים מיוחדים

מגנטים מיוחדים לחתונה

כיום ניתן לראות כמעט בכל אירוע צילום מגנטים מיוחדים. מדובר בשירות שקיים כבר מספר שנים ובהתחלה החל כמשהו איזוטרי אך כיום אין כמעט אירוע שלא תמצאו בו צלם מגנטים לאירועים. כך באירועים גדולים כגון חתונות וכדומה אך דווקא עבור אירועים קטנים שווה לשקול את הנושא, וזאת ממספר סיבות. ישנן שלוש סיבות עיקריות לעניין: ראשית מדובר במתנה שאתם נותנים לאורחים כאות תודה על שהגיעו לחגוג איתכם באירוע שלכם. שנית, מדובר במזכרת מהאירוע, כך שהאורחים לא ישכחו וזאת בזכות המגנטים מהאירוע שהם ישימו על גבי המקרר. אך הסיבה העיקרית והנוספת שמדובר בשירות מומלץ לאירוע קטן, היא התמונות אותן אתם מקבלים בסוף האירוע. כלומר התמונות שמשמות לפיתוח המגנטים לאירועים הם תמונות לכל דבר ועניין וניתן לעשות בהן שימוש לכל מטרה- להעלות לפייסבוק, לשלוח בדואר האלקטרוני וכמובן לפתח וליצור אלבום מהאירוע. כך שבשירות אחד שעולה כמה מאות שקלים אתם מקבלים את כל מה שצריך מבחינת צילום לאירוע קטן וכמובן מגנטים לאירועים.

מגנטים מיוחדים

למה אצלנו תוכלו למצוא מגנטים מיוחדים באמת?

ישנם מספר עניינים שחשוב לדעת בכל שירות ובכל ספק שמחפשים לאירוע, ובמיוחד בשירות מגנטים לאירועים. מדובר על שירות שלא קשה להיכנס אליו ולעסוק בו ולכן ישנם המון צלמי מגנטים לאירועים. רובם ככולם אינם מתמצאים בסודות תחום הצילום ועל כן חשוב לבחור צלם בעל ניסיון וניתן לראות זאת על פי התמונות שמופיעות באתר שלו ובסרטוני תדמית של צלם המגנטים. מגנטים מיוחדים לאירועים גם מתחלקים לסוגי איכות שונים. ישנם מגנטים איכותיים יותר ופחות והטובים יותר נחשבים לאלה שיש עליהם שכבת למינציה ומודפסים בעזרת דיו של מדפסת דיו ולא מדפסת לייזר שכן מגנטים לאירועים ממדפסת לייזר או שאינם בעלי למינציה עלולים לדהות במהירות ולאבד את כל הפואנטה של מזכרת מהאירוע בדמות מגנט. יש לשים לב גם לבחור ספק מגנטים לאירועים נחמד שמסתדר עם אורחים בקהל ונחמד אליהם ומוציא מגנטים בכיף ועם חיוך על הפנים.

מגנטים מיוחדים לאירועים – מהו המחיר המומלץ?

המחירים למגנטים מיוחדים לאירוע נעים בין 800 ל-1400 ש"ח ומשתנים בהתאם לסוג האירוע, מספר האורחים, איכות המגנטים, מספר אנשים הצוות שמגיעים מטעם חברת המגנטים לאירועים ועוד… חשוב לאור כל האמור לעיל לבחור חברה בעלת המלצות או שראיתן את צלמיה בפעולה מתקתקים מגנטים לאירועים באירוע בו נכחתם. כמו כן אם יש לכם מגנט על המקרר והוא באיכות טובה ושמר על איכות זו לאורך זמן, יש לכם עסק עם חברה מצויינת. שיהיה בהצלחה והמון מזל טוב!

תוכן עניינים

להצעת מחיר חינם השאירו פרטים

מה חדש באתר