מגנטים פולארויד

מחפשים מגנטים פולארויד? אתם ללא ספק במקום הנכון, אם אתם לא יודעים מה זה בכלל "פולארויד" אז מדובר במצלמה שבעצם פיתחה את התמונות במקום ונקראה גם בשם "מצלמת פיתוח מיידי" התמונות פותחו בצורה מיוחדת עם מסגרת מיוחדת שנהפכו לשם פולארויד, לנו בחברת מגנטוס יש מגוון עיצובים עבור מגנטים פולארויד (לא רק עיצובים רגילים)

מגנטים פולארויד – איכות מושלמת לאירוע בלתי נשכח

האירוע שלכם מתקרב, הכל כמעט סגור אבל נשארה רק פינה אחת לסגור- המגנטים. בשנים האחרונות, אין חתונה, בר מצווה, ברית מילה, אירוע חברתי, יום הולדת, או אירוע חברה שאין בו צילום מגנטים. ההשקעה במגנטים חייבת להיות מירבית, זו למעשה המזכרת של האורחים שלכם מהחגיגה וכנראה שכל פעם שהם יפתחו את המקרר הם ייזכרו באירוע המקסים שלכם. מגנטים פולארויד זו הדרך שלכם גם להשאיר לכם תזכורת קטנה מאירוע גדול וגם לעשות זאת באופן מיוחד ומקורי. מגנטים פולארויד מושקעים יותר, מעוצבים יותר ונראים טוב יותר מאשר מגנטים רגילים, מדובר בשיטה חדשנית ומרהיבה להשאיר בכל אורח ואורחת טעם מתוק מהאירוע שלכם.

מגנטים פולארויד לחתונה – האירוע הוא זמני, המגנט הוא לנצח

החתונה שלכם היא לבטח אחד הרגעים המשמעותיים והמרגשים ביותר של חייכם, אתם מתכוננים לקראת היום הגדול כבר שבועות רבים ועל מנת גם להשאיר לעצמכם ולאורחים שלכם כמה תמונות עליכם לחבור נכון. האירוע שלכם הוא כמובן הכי מיוחד שיש עבורכם אבל עבור האורחים שלכם הוא עוד אירוע בחייהם אבל אם תשאירו להם מגנטים פולארויד לחתונה באיכות מושלמת ובגודל המתאים האירוע שלכם יהפוך לבלתי נשכח גם עבורם. מגנטים פולארויד לחתונה מגיעים במגוון עיצובים, שלל סגנונות וכמובן גדלים לבחירה

מגנטים פולארויד – על איכות לא מתפשריםכם, המזכרת היא של האורחים שלכם

בסופו של דבר, אנחנו שוכחים את הרגעים הקסומים של האירוע וכל מה שנותר לנו הן התמונות. אם התמונות או המגנטים יהיו באיכות ירודה וייהרסו עם הזמן גם הזיכרון של האורחים מהאירוע שלנו יילך וידהה ביחד איתם. לכן עלינו לבחור את המגנט פולארויד האיכותי ביותר מבלי להתפשר אפילו קצת על האיכות. אין היום שום אירוע שמכבד את עצמו שלא משאיר לאורחים מזכרת נחמדה מהאירוע, המקררים של כולנו עמוסים במגנטים שעוטפים אותו ובכל פעם שאנחנו מכינים קפה בבוקר או בארוחת הערב אנחנו נהנים להיזכר בכל האירועים שרקדנו, שמחנו ונהנו בהם. מגנט פולארויד הוא הדרך שלכם לאירוע מנצח, אירוע שגם כולם יזכרו לטובה וגם יקבלו מזכרת מהממת לכל החיים.

תוכן עניינים

להצעת מחיר חינם השאירו פרטים

מה חדש באתר