מחירון

מגנטים לאירועים מחירים ברצפה? לא בהכרח

סביר להניח שאתם כמו רוב הישראלים התקשרתם למספר חברות של מגנטים לאירועים ועשיתם סקר שוק, המחירים שונים מאוד מחברה לחברה שמספקת מגנטים לאירועים, המחירים של המגנטים לאירוע של 200-300 מגנטים יכולים לנוע החל מ400 ש"ח לאירוע ועד ל1500 ש"ח, אז אנו ננסה להסביר את ההבדלים בין המחירים של המגנטים לאירועים החל מהזול והיקר ביותר.

הזמנת צלם מגנטים מחיר החל מ-800 ש"ח
אפשרות להזמין צלם מגנטים מהיום להיום
מחירים מיוחדים לסטודנטים וזוגות צעירים
לקבלת הצעת מחיר חייגו: 050-800-5878
מחירון מגנטים

מגנטים לכל האירועים במחירים זולים!

גם אתם שואלים את עצמכם כמה עולה מגנטים לאירועים? ברוכים הבאים אל "מגנטוס"! אנחנו אלופים בלפזר פלאשים ולהעלות חיוכים על פני האורחים באירועים הפרטיים והעסקיים! אנחנו שמחים להציג בפניכם את המחירון המלא שלנו למגוון האירועים השמחים שאתם חוגגים! צילום המגנטים מאפשר לכם ליהנות באירוע שלכם מאטרקציה שמחה המתאימה לכל הקהלים ולכל האירועים, וגם להעניק לכל אורח מזכרת לעוד המון שנים.

איך המחירון שלנו מורכב? מכמה פרמטרים מרכזיים: האלמנט הראשון הוא כמות האורחים – ככל שיהיו לכם יותר אורחים באירוע, כך המחיר יהיה גבוהה יותר. לכן, מגנטים לאירוע של 50 איש יהיו זולים יותר מצילום של מגנטים לאירוע של 300 איש. בנוסף, החבילה שאתם בוחרים משפיעה גם היא על המחיר: ישנן חבילות הכוללות צילום ללא הגבלה לאורך כל האירוע, לצד חבילות של 200 מגנטים בלבד. כמו כן, ישנם מגנטים דקורטיבים ומעוצבים, לצד מגנטים פשוטים יותר.

אל כל האירועים אנחנו שולחים צלם מקצועי המספק שירות איכותי עם מגנטים שלא דוהים! באפשרותכם לשדרג את חבילות הצילום לחבילות הכוללות הגדלות לתמונות הנבחרות ואלבומים דיגיטליים עם כל התמונות שצולמו באירוע! מחייכים? מצלמים אתכם!

שירות מגנטים לאירוע

מחיר משוער

מחיר מגנטים לחתונה
תיעוד נדיר מאירוע האהבה – לכם ולאורחים שלכם! ניתן לשדרג לחבילת צילום מגנטים לאורך כל הערב, או לבחור בשירות נקודתי הכולל את צילום שלב קבלת הפנים או רחבת הריקודים. לאירוע מיוחד משדכים מגנטים מיוחדים!

צלצלו למחיר
050-800-5878

כמה עולים מגנטים פולארויד לחתונה?
חוגגים את אירוע החתונה שלכם כאירוע קונספט נוסטלגי? מגנטי הפולארויד מעניקים לאורחים שלכם מזכרת נפלאה ומרגשת עם טעימה נוסטלגית מתוקה!

מחיר מבצע

מחיר מגנטים לבריתה
אירוע לידה מרגש עם מזכרת מרגשת לכם ולאורחים שלכם! ניתן להוסיף בתחתית המגנט הקדשה אישית מכם לאורחים בצירוף תאריך האירוע אירוע הבריתה. פיתוח מיידי באירוע עצמו!

מבצע לחודש הקרוב

מחיר מגנטים לברית
מצלמים את האירוע בדרך הכי מקורית, עדכנית ומרגשת שיש: עם צלם מגנטים מקצועי במחיר זול! אפשרות גם לשדרוג מגנטים עם חבילה בשחור לבן או פולארויד

צלצלו למחיר
050-800-5878

עלויות מגנטים לפורים
את מסיבת התחפושות הזו אף אחד מהאורחים שלכם לא ישכח! מתעדים את החגיגה הצבעונית שלכם עם מגנטים איכותיים לפורים שלא דוהים במחירים זולים!

צלצלו למחיר

כמה עולים מגנטים לאירועי סטודנטים?
חוגגים את טקס פתיחת השנה באוניברסיטה? מתרגשים לקראת יום הסטודנט? חבילות מיוחדות לקהל הסטודנטים לתיעוד כל האירועים המרגשים! למגנטים איכותיים אין מועד ב' – בוחרים בטובים ביותר!

צלצלו למחיר
050-800-5878

כמה עולים מגנטים לעליה לתורה?
את המעבר מילדות לבגרות חייבים לתעד! חבילות מיוחדות לאירועי בר המצווה, כולל צילומי מגנטים לאירועים הנערכים בכותל או בבית הכנסת. שימוש בדיו איכותי בלבד!

צלצלו למחיר
050-800-5878

עלות מגנטים לערב חברה
את הרגעים היפים עם העובדים שלכם אתם חייבים לתעד! מגנטים מיוחדים לערבי החברה מטעם בית העסק שלכם – איכות, מחירים זולים וצוות מקצועי בהתחייבות! מגנטים דביקים באיכות הגבוהה ביותר לתיעוד ערב החברה שלכם

צלצלו למחיר
050-800-5878

מחיר מגנטים לאירוע עסקי
שוברים את הקרח בכנס, באירוע הקד"מ, בהשקות מוצרים או בתערוכה עם אטרקציה משובחת ופוטוגנית של מגנטים באירוע! ממתגים את האירוע שלכם בקלות עם מגנטים צבעוניים לאירוע עסקי לכל הקולגות, אנשי העסקים וצוות העובדים

צלצלו למחיר
050-800-5878

מחיר צלם מגנטים לטקסים
אטרקציית המגנטים שלנו מתאימה לשלבי קבלת פנים בטקס קבלת תעודות, תארים, טקסי פתיחת שנה וסוף שנה במסגרות חינוכיות וטקסים רשמיים יותר מטעם גופים, ארגונים ועמותות

צלצלו למחיר
050-800-5878

עלות צלם מגנטים לערב התרמה
גודל המגנטים המומלץ שלנו הוא 7X10. אפשרות לבצע הגדלות לצילומי המגנטים מערב ההתרמה המרגש שלכם! מגנטים שלא דוהים, בהתחייבות! צפויים לכם 150 אורחים באירוע? חבילת מגנטים לאירוע של 200 איש יכולה להספיק ואין צורך בצילום ללא הגבלה

צלצלו למחיר
050-800-5878

מחיר צילום מגנטים לנופש חברה
3,2,1 – צ'יז! לא תוכלו להפוך את העובדים שלכם למאושרים ומרוצים יותר! צילום מקצועי מובטח לכם! אפשרות לתוספות בדמות הגדלות המגנטים, דיסק עם תמונות ושירות של מגנטים ללא הגבלה

צלצלו למחיר
050-800-5878

עלות צלמי מגנטים לאירוע של דתיים
מפזרים פלאשים ומגנטים גם באירועים בהם מתארח קהל דתי. שולחים צלם או צלמת בהתאם לקהל ומגיעים להכנסות ספרי תורה, כנסים רוחניים ואירועים עם הפרדה

צלצלו למחיר
050-800-5878

כמה עולה צילום מגנטים ליום הולדת שנתיים
חוגגים יום הולדת ליקר לכם מכל? חגיגת מגנטים לכל האורחים שלכם באירוע יום ההולדת הפרטי או בחגיגה הנערכת בגן. לבחירתכם, אפשרות לחבילה ללא הגבלה או חבילה המבוססת על מספר המגנטים (150,200)

צלצלו למחיר
050-800-5878

מחיר צלם מגנטים ליום הולדת
גדלים בשנה ולא שוכחים לתעד את הרגעים היפים שלכם! ניתן ליהנות משירות של מגנטים עם משפטים והקדשה מיוחדת מכם לאורחים. אפשרות למסגרת סביב המגנט כולל מעטפת למינציה ייחודית!

צלצלו למחיר
050-800-5878

עלות חבילת מגנטים להרצאה
מוסיפים ערך מוסף להרצאה שלכם עם צלם מגנטים מקצועי במחירים זולים!  אפשרות לקבלת אלבומי תמונות דיגטלים באיכות HD

צלצלו למחיר
050-800-5878

עלות צילום מגנטים ליום המשפחה
שירות של מגנטים לאירוע קטן ניתן לכם דרכנו! צלם מגנטים מקצועי מגיע גם לאירועים קטנים עם בני המשפחה שלכם – בבית, בפארק או במסעדה. חבילת צילום של מגנטים לאירוע של 100 איש יכולה להספיק עם אירועים שכאלו

צלצלו למחיר
050-800-5878

כמה עולה צלם מגנטים לאירוע סוף שנה
חבילות מגנטים ייחודיות לאירועי סוף השנה! ניתן לרכוש חבילות עם הגדלת תמונות בתוספת תשלום + אלבומים דיגיטלים. השירות מגיע לבתי ספר, חברות מסחריות, משרדים, מוסדות לימוד ועוד

צלצלו למחיר
050-800-5878

עלויות של צלם מגנטים לחינה
הופכים את האירוע המסורתי לאירוע בטעם של וינטאז' עם מגנטים פולארויד! נותנים לאורחים הנרגשים שלכם טעימה מאירוע החתונה הקרב ובא!

צלצלו למחיר
050-800-5878

מחיר מגנטים ליום גיבוש
חוגגים את יום הגיבוש השנתי מטעם מקום העבודה? הפכו את החוויה הייחודית שלכם למיוחדת עוד יותר עם מגנטים עגולים!

צלצלו למחיר
050-800-5878

כמה עולים מגנטים לאירוע יום העצמאות?
באירועים גדולים הכוללים כמות גדולה של אורחים כמו בחגיגות למדינה, אנחנו ממליצים על חבילות צילום ללא הגבלה! חבילות מגנטים של אירוע למעלה מ400 איש דרכנו במחירים המשתלמים ביותר!

צלצלו למחיר
050-800-5878

מה ההבדל בין כל החברות שמספקות מגנטים?

ההבדלים יכולים להיות משמעותיים במיוחד, חברת מגנטים לאירועים שלוקחת מחיר זול מידי יכולה להיות חשודה במיוחד, יתכן שהם לא יגיעו לאירוע ואף יתכן שיגיעו וידפיסו רק 100 מגנטים בלבד במקום מה שקבעתם איתם, אז איך אתם יודעים איך לעשות את הבחירה הנכונה? חשוב מאוד לקרוא המלצות באתר האינטרנט מפי אנשים שכבר היו מרוצים מן המגנטים, לעיתים כדאי לשמוע המלצות מחברים טובים שכבר הזמינו בעבר צלם מגנטים לאירועים.

כמה עולה מגנטים לחתונה? הנה מספר דברים שיכולים להשפיע מאוד על האירוע שלכם:

● איכות חומרים גרועה והדפסה ללא צבע – לא חסרים המקרים של אנשים שהתחתנו והזמינו צלם מגנטים לחתונה בזול, קיבלו מגנטים ללא צבע בכלל, הסיבה? איכות החומרים זולה ובגלל זה המחיר זול משמעותית מחברות אחרות.

● ללא ניסיון – חברות רבות בתחילת דרכן רק רוצות עבודה ולכן מציעות את השירותים שלהם אפילו כמעט בחינם לחלוטין, דבר אשר פוגע במרבית האנשים אשר מקצועיים במיוחד בתחום המגנטים.

● חיוך – אולי הדבר החשוב מכל.. מגנטים לאירועים חייבים לעשות מתוך אהבה למקצוע ולא לעבוד ללא חיוך, יש פתגם שאומר שניתן לראות חיוך דרך טלפון, אנו מאמינים שגם מצד שני של המצלמה אפשר לראות האם זה שצילם את התמונות עושה זאת עם חיוך גדול על הפנים.

אז מה לעשות?

אל תתפתו לשלם מחירי מגנטים נמוכים במיוחד וחשודים (300-400 ש"ח), שלמו מחירים גבוהים יותר ונסו להבין בשיחת הטלפונית עם חברת המגנטים האם ניתן להגיע לפגישת הכרות על מנת לראות מי יצלם את המגנטים באירוע, בכל זאת לא כל יום אתם חוגגים אירוע חשוב, אז לפעמים עדיף לשלם קצת יותר ולקבל תמורה הוגנת ומקורית יותר למחיר ששילמתם. שיהיה בהצלחה!

תוכן עניינים

להצעת מחיר חינם השאירו פרטים

מה חדש באתר