מסך לבן לאירועים

מתעדים את האירוע עם מסך לבן

חוגגים אירוע וחושבים איזו אטרקציה לשלב בו? רוצים להעניק לאורחים שלכם ערך מוסף? "מגנטוס" שמחה להציע לכם מגוון עשיר של אטרקציות לשילוב באירוע שלכם. עבור קהל האורחים שלכם, אחת האטרקציות המדליקות והאטרקטיביות ביותר היא המסך הלבן. לבטח כבר יצא לכם להיות אורחים באירוע שנכח בו המסך הלבן וריגש את קהל האורחים, ועכשיו – הגיע תורכם!

מסך לבן לאירועים

נדמה שכולם שמעו עליו, אך לא תמיד כולם יודעים במה מדובר. קיבלתם המלצות מכל עבר לגבי מסך לבן לאירועים, אך על מה בדיוק מדובר? המסך הלבן הוא למעשה סטודיו של ממש המתנייד מאירוע לאירוע על פי בקשתכם. את המסך הלבן ניתן לשבץ בלב רחבת הריקודים, בשלב קבלת הפנים או ביציאה ממתחם האירועים. עם שיבוץ המסך הלבן באירוע שלכם, תוכל להעניק לאורחים שלכם תחושה של סטודיו אמיתי, שיעניק להם מזכרת מגניבה מהאירוע שלכם. התמונות המתקבלות הן תמונות באיכות גבוהה מאד, כך שתיעוד האירוע שלכם הפעם הולך להיות לגמרי שונה.

חשיבות תיעוד האירוע שלכם

האירוע שלכם הוא אירוע הנחגג רק פעם אחת בחיים. מאחר ומדובר באירוע שמסמן שיא בחייכם, חשוב ורצוי לתעד אותו. לצד התיעוד בצילומי הוידאו וצילומי הסטילס הסטנדרטים, תוכלו לתעד את האירוע שלכם בצורה מבדרת, מדליקה ומגניבה. כאשר מדובר על אירוע החתונה לדוגמא, משקיעים בני הזוג רבות במטרה לייצר עבור האורחים אירוע חווייתי ובלתי נשכח. מסך לבן לחתונהמאפשר לכם ליצור תיעוד בלתי נשכח גם לכם וגם עבור האורחים שלכם.

מסך לבן

מזכרת מדליקה לאורחים

לא משנה אם מדובר באירוע עסקי או באירוע פרטי, מסך לבן לאירועיםיכול להיות גולת הכותרת של האירוע שלכם! לא חשוב מה אופי האירוע, היכן הוא נחגג ומה כמות המוזמנים אליו, המסך הלבן לאירועים מעניק לאירוע נופח יוצא דופן שלא יכול להתקבל עם אמצעי הצילום הסטנדרטים. את התמונות שצולמו על רקע המסך הלבן, ניתן לשבץ על מגנטים ולחלק לאורחים כמזכרת נעימה מהאירוע שלכם.

כמה זה עולה לנו?

לא מעטים אלו שרוצים לדעת לגבי מחיר מסך לבן לאירוע. המחירים משתנים בהתאם לאופי האירוע, לכמות המוזמנים ולדרך בה תופק לאחר מכן התמונה. מה שחשוב לא פחות מהמחיר הוא השירות הניתן לכם על ידי החברה שתספק לכם את שירות המסך הלבן. הספקים שתעבדו איתם באירוע שלכם, בעלי השפעה רבה על הצלחתו וטיבו. לכן, חשוב שתבחרו ספק אמין, מקצועי ובעל ניסיון, שיוכל להבטיח לכם כי האירוע שלכם יוכתר כהצלחה.

"מגנטוס" בעלת ניסיון עשיר ורזומה רחב ומרשים של אירועים, שהוכתרו כולם כהצלחה גדולה. "מגנטוס" מבטיחים להעניק לכם הצעת מחיר הוגנת, שתוכל להלום את התקציב שלכם ולהפוך את האורחים שלכם לקהל השמח ביותר. המסך הלבן הוכיח עצמו לא אחת כאטרקציה מועדפת באירועים, ועכשיו הגיע תורכם לפנק את האורחים שלכם באטרקציית הצילום המתקדמת.

תוכן עניינים

להצעת מחיר חינם השאירו פרטים

מה חדש באתר