עשן כבד לאירועים

עשן כבד לאירוע החתונה שלכם

באירוע החתונה שלכם אתם המארחים. המשמעות היא שאתם רוצים לארח את האורחים שלכם על הצד הטוב ביותר, ולהעניק להם אירוע חווייתי ומרגש. אחת הדרכים למנף את אירוע החתונה ולהפוך אותו לייחודי ושונה, היא באמצעות אטרקציות שונות. כיום, זוגות רבים בוחרים לשלב סוגים שונים של פירוטכניקה, על מנת להפוך את אירוע החתונה לאירועי חלומי ויוצא דופן. תשמחו לגלות שאת אפקט העשן הכבד תוכלו לשלב באירוע שלכם בחלקים שונים, ועדיין לקבל אפקט נפלא ומרגש.

כניסה מרגשת לחופה

אירוע החתונה הוא אירוע מרגש לכל הדעות, ואם יהיה עליכם לבחור את הרגע המרגש ביותר באירוע הרי שהוא הכניסה לחופה וטקס הקידושין. עבור זוגות רבים, מדובר על רגע לו הם חיכו כל החיים, כך שמדובר על רגע ייחודי וחד פעמי שלא יחזור לעולם. על מנת לקדש את הרגע ולעשות אותו למיוחד אפילו יותר, זוגות רבים בוחרים להשקיע באפקטים ייחודים בכניסה לחופה.

עשן כבד

אחד האפקטים המוצלחים ביותר אשר מוכתר פעם אחר פעם כאפקט החביב על הזוגות המתחתנים, הוא עשן כבד לאירועים. מכונת העשן מייצרת כניסה מיוחדת לזוג הצעיר שבעוד רגע יהפוך לזוג נשוי, ועבור האורחים מדובר על נראות מרשימה, והתחושה הנוצרת היא אירוע מאד מושקע ומוקפד. הפכו את החופה שלכם לחופה חלומית וייחודית עם האפקט המרהיב.

הסלואו הראשון שלכם כזוג נשוי

מכונת עשן כבד לאירוע מוכרת לרבים גם בזכות הנוכחות שלה ברחבת הריקודים, עם ריקוד הסלואו הראשון של בני הזוג כזוג נשוי. מיד בתום טקס החופה, מתקיים טקס נוסף, המרגש לא פחות: ריקוד הסלואו הראשון. על מנת להפוך את הריקוד למרגש ובלתי נשכח, לא מעטים הזוגות הבוחרים לשלב את מכונת העשן לאורך הריקוד. מעבר לאפקט המרגש שיוצרת מכונת העשן באותו הרגע, הרי שגם התמונות המצולמות, הופכות למזכרת מתוקה.

רחבת הריקודים הכי מדליקה בעיר

אחד השיאים באירועי החתונה הוא רחבת הריקודים. הזלתם דמעה בטקס החופה? אכלתם טוב? כעת הגיע הזמן למלא את מצוות שמחת החתן והכלה על רחבת הריקודים. גם האורחים וגם הזוג הטרי מחכים רבות לרחבת הריקודים על מנת לשמוח עד אור הבוקר. לצד רחבות הריקודים הסטנדרטיות, ישנן גם רחבות ריקודים מדליקות ושונות. על מנת להפוך את רחבת הריקודים לשונה ומיוחדת – לא נדרש מכם הרבה. בעזרת עשן כבד לחתונה, תוכלו ליצור רחבת ריקודים מדליקה, שתעניק לכם את המסיבה הכי טובה בעיר. את אירוע החתנוה שלכם לא הולכים לשכוח בקרוב.

מגנטוס – כאן לשירותכם

חברת "מגנטוס" שמחה להיות חוד החנית בכל הקשור לאטרקציות לאירועים. החברה בעלת ניסיון עשיר בשילוב אטרקציות לחתונות. מכונת העשן היא החלום בחתונה שלכם? אנחנו כאן כדי להגשים לכם אותו! אנחנו מעניקים את המוצרים הטובים ביותר, תוך שאנו מעניקים את השירות הטוב ביותר – הכל למען האירוע שלכם.

תוכן עניינים

להצעת מחיר חינם השאירו פרטים

מה חדש באתר