קישוט רכב לחתונה

קישוט רכב לחתן וכלה הפך להיות אחד מאביזרי החתונה המקובלים וכיום אין זוג שיגיע לאירוע החתונה שלו ברכב שאיננו מכוסה בקישוט רכב מפואר ומרהיב. חשוב לציין שלפני קישוט רכב יש לוודא שהאוטו נקי מבחוץ ומבפנים. אף כלה לא תרצה ששמלת כלה המהממת שלה תתלכלך על מושבי רכב שאינם נקיים, גם אם הוא מקושט.

על איזה רכב ניתן לעשות קישוט רכב?

ניתן לשכור רכב חתן כלה בחברה להשכרת רכב עם רכבי מנהלים ולעשות קישוט רכב על רכב שכור ולקשט ולעצב כך שיהיה רכב חתן כלה מקושט ומאובזר במיוחד לזוג המתחתן.

כמו כן, זוגות רבים חולמים על הגעה לתוך גן אירועים או אולם אירועים בלימוזינה מפוארת ולכן חברות רבות להשכרת לימוזינות מציעות לימוזינה מפוארת ומפנקת שתשמש כרכב חתן כלה ומבצעות גם קישוט רכב על הלימוזינה.

כיצד מתבצע קישוט רכב?

קישוט רכב צריך להיות אלגנטי, מעניין וכמובן מתאים לטעמם של החתן והכלה. ניתן לעשות את קישוט רכב בכל צבע, אפשר לבחור את צבעי קישוט רכב כך שיתאימו למכונית או לבחור דווקא בצבעי קישוט רכב שיבלטו על רקע הצבע של האוטו.

מומלץ לקחת את הרכב לחברה העוסקת בקישוט רכב לחתן וכלה. בחברה כזו יש מעצבים אשר תפקידם הוא לייעץ בבחירת סוג הקישוט לרכב. מעצב אירועים מנוסה יידע איך ובאילו חומרים כדאי לקשט את רכב החתן והכלה וגם ייתן לכם טיפים לצורת הנהיגה המתאימה ברכב חתן כלה מקושט.

אם קישוט רכב בעזרת חברה המתמחה בתחום איננו במסגרת התקציב שלכם תוכלו לקשט את הרכב בעצמכם על ידי קניה של קישוטים שונים, סרטים פרחים בלונים וכ"ו ולהדביק אותם על רכב החתן והכלה בעזרת נייר דבק חזק לפי עיצובכם וטעמכם האישי.

אביזרים מקובלים לשימוש בקישוט רכב הם סרטים בצבעים וברוחבים שונים לקישוט הרכב, פרחים אמיתיים, פרחים מנייר, בלונים, בדי טול, קישוטי בד כדוגמת פפיונים ופרפרים, נצנצים וכל מה שיימצא חן בעיניכם. רעיון חדש יחסית בתחום קישוט רכב הוא לקשט רכב חתן כלה בעזרת ממתקים. אם בוחרים בקישוט רכב הכולל פרחים אמיתיים מומלץ להשתמש בשירותים של מעצבי פרחים מקצועיים וליצור סידור פרחים מרכזי ומעניין שיוצב על מכסה המנוע ולקשט בפרחים את צידי הרכב. כהשלמה ניתן להוסיף סרטי בד כגון טול או סרטי קישוט אחרים.

תוכן עניינים

להצעת מחיר חינם השאירו פרטים

מה חדש באתר